Краматорська спеціальна школа № 18 Донецької обласної ради

Шановні учні, педагоги та батьки!
ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ І СЕРДЕЧНО БАЖАЄМО МІЦНОГО РОЗУМУ І НАДІЙНОГО ЗДОРОВ’Я, ВЕЛИКОГО ЕНТУЗІАЗМУ І ПРЕКРАСНОГО НАСТРОЮ, НЕВИЧЕРПНИХ СИЛ І ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ, НЕЗЛАМНОГО БАЖАННЯ ДО ЗНАНЬ, ГАРНИХ ДРУЗІВ, ВЕЗІННЯ І ВИСОКИХ УСПІХІВ.

1 вер. 2022
"МИ УКРАЇНЦІ: ЧЕСТЬ І СЛАВА НЕЗЛАМНИМ!"
Під таким гаслом пройшов перший урок для наших учнів. Перший осінній ранок... і як завжди - перший урок... Так було, є, і буде! Наші діти справжні українці, які люблять свою Батьківщину та хочуть усім серцем мирного неба. Віри нам, надії, мужності й терпіння на майбутню осінь. Нехай близькі завжди будуть поруч. Нехай серце вірить у краще. Рясних Божих благословінь усім нам і рідній Україні
1 черв. 2022
1 червня - День ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!
У ПЕРШИЙ ЛІТНІЙ ДЕНЬ В УКРАЇНІ, ЯК І У ВСЬОМУ СВІТІ, ВІДЗНАЧАЮТЬ ДОБРЕ І РАДІСНЕ СВЯТО – ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ. ДІТИ – НАШ НАЙДОРОЖЧИЙ СКАРБ, НАША РАДІСТЬ І НАШЕ МАЙБУТНЄ. ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ, ЩОБ ДІТИ В УСЬОМУ СВІТІ, ЩОХВИЛИНИ, ЩОДНЯ БУЛИ РАДІСНИМИ ТА ЩАСЛИВИМИ. АДЖЕ ДИТИНСТВО – ЦЕ ПОРА СПОДІВАНЬ ТА ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ. ПРО ЩО ВОНИ МРІЮТЬ СЬОГОДНІ...
27 трав. 2022
Останній дзвоник!!!
Дорогі учні! Шановні вчителя та батьки! Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника!