Краматорська спеціальна школа № 18 Донецької обласної ради

Пожежна безпека

Тиждень пожежної безпеки

У закладі з 01 по 05 березня 2021 року було проведено Тиждень знань з пожежної безпеки.

Проведенню тижня передувала велика підготовча робота: співбесіди з вчителями та вихователями, розроблення плану, оформлення виставок, стендів, буклетів.

Члени учнівського самоврядування «Кришталеве джерело» провели усні журнали «Я – пожежник, я – рятівник» серед учнів 5-10 класів. Вихователями 1-4 класів були проведені години-спілкування, вікторини з елементами гри з протипожежної тематики:

• «Вогонь не іграшка»,

• «Вогонь – мій друг, вогонь – мій ворог»,

• «Сірники не чіпай – вогонь не закликай!»,

• «Легко вогник запалити, та не легко загасити»,

• «З вогнем не жартуй»,

які пройшли у цікавій ігровій формі, розвивали творче мислення, уяву, уважність та дисциплінованість.

Під час інтерактивного заняття  «Не грайтеся з вогнем, бо може бути горе», вікторини «Юний рятівник», брейн-рингу  «Що робити, коли…», інформаційних вісників «Сумна статистика. Вогонь і діти», при  створенні відеоролика «Пожежна безпека» старшокласники закріпили  правила та навички безпечної поведінки у випадку виникнення пожеж, обговорили небезпеки, які можуть виникнути під час користування побутовими приладами, піротехнічними засобами та умови, за яких можна мінімізувати ризики пожежної небезпеки.

В шкільній бібліотеці протягом тижня діяла виставка літератури «З вогнем не жартуй!» з пожежної безпеки. Також пройшла виставка малюнків на тему «Як не допустити пожежі».

Заходи Тижня знань з пожежної безпеки органічно поєднали навчальну та виховну діяльність, міжпредметні зв’язки, мали практичну спрямованість, враховували вікові особливості, інтереси та здібності учнів закладу, що сприяло ефективному вихованню свідомого бережливого ставлення до свого життя і здоров`я, а також життя і здоров`я оточуючих.

Відеозвіт