Краматорська спеціальна школа № 18 Донецької обласної ради

Цивільний захист

З 06 грудня по 17 грудня 2021 року у Краматорській спеціальній школі № 18 Донецької обласної ради пройшли заходи, спрямовані на поглиблення та розширення знань здобувачів освіти з безпечної поведінки під час відпочинку на водних об’єктах, взимку, надання першої допомоги при обмороженні, правила безпечної поведінки при іграх на льоду і т.п.

Вихователі 1-10 класів і вчитель «Основ здоров’я»  провели з учнями бесіди, години спілкування, тематичні уроки, онлайн-бесіди, батьківські збори, вікторини, розібрали ситуації за малюнками за тематикою:

• «Безпечний відпочинок взимку. Правила поведінки на льоду»

• «Обережно: тонкий лід! Як зробити зимові розваги безпечними»

• «Як не замерзнути взимку. Перша допомога при переохолодженні»

• «Небезпека на льоду: як уберегти дитину»

• «Правила поведінки в умовах низьких температур»

• «Запам’ятай номери телефонів служб порятунку»

• «Дії у небезпечних ситуаціях на воді взимку»

Для кращого засвоєння використовувалися ІКТ, наочні плакати, перегляд відеороликів, мультфільмів. Також пам’ятки про безпечний відпочинок взимку, правила поведінки на льоду, попередження переохолодження та обмороження були розміщені на блогах вихователів, вайбер-групах класів.

3 вихованцями 1-10 класів були проведені первинні інструктажі про правила поводження на річках та водоймах взимку, про дії у випадку надзвичайних ситуацій, з надання  домедичної допомоги потерпілим при переохолодженні та обмороженні за відповідними інструкціями з записом в журналах.